RIS Citython Žilina 2022

Pozývame vás na medzinárodné podujatie RIS Citython Žilina 2022, ktoré prebehne 29. apríla – 1. mája na pôde Žilinskej univerzity. Podujatie otvorené pre každého z vás a je zamerané na urban mobilitu, smart cities, green riešenia, humanitárnu krízu a mnohé ďalšie. Vítaní sú IT nadšenci a analytici, ktorí majú dar pracovať s open datamimarketérimanažéri, urban plánovači, architekti, softvéristi a ktokoľvek ďalší otvorený pre témy Citythonu.  

Máte pocit, že takéto podujatie nie je práve pre vás, ale poznáte kolegov, študentov, známych, expertov zo Slovenska i zahraničia, ktorých by tieto témy oslovili? Prosím, prepošlite im informácie o podujatí, aby sa o ňom dozvedeli včas. 

Účasť na podujatí je bezplatná, stačí sa len zaregistrovať! Bude o vás plne postarané (strava, občerstvenie, technika, a iné) počas celého víkendu. Príďte sám/sama alebo si zostavte svoj dream tím z priateľov a kolegov už pred podujatím. Prihlásiť sa ale musí každý člen tímu samostatne! 

Okrem možnosti vyhrať finančné (v min výške 1000 €) aj vecné ceny spoznáte zaujímavých slovenských aj medzinárodných expertov z rôznych oblastí pripravených vám pomôcť a poradiť.

Všetky potrebné informácie o podujatí a výzvach nájdete na nasledujúcich linkoch a kedykoľvek nás môžete kontaktovať s vašimi otázkami. 

WEB RIS Citython Žilina 2022: https://www.citython.sk/

Eventbrite pre registráciu účastníkov: TU

FB stránka: https://www.facebook.com/CitythonZA2022

FB event podujatia: https://fb.me/e/2htM04Tz3  

Tešíme sa na vás! 

Ing. Veronika Šramová, PhD.
Centrum pre Transfer Technológií/Technologický Inkubátor
Univerzitný vedecký park UNIZA, ŽILINSKÁ UNIVERZITA V ŽILINE

Zdieľajte

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *